شرکت سم شیراز

سمپاشی تضمینی کلیه اماکن (منازل مسکونی ، ادارات ، سازمان ها و …. )علیه حشرات (سوسک، ساس، موریانه، پشه، مگس، کنه و….) 09171161375

آپلود عکس

 

 

 

 

با اینکه در بسیاری از مناطق معتدله، ممکن است پشه ها از لحاظ انتقال بیماری مهم نباشند و یا اهمیت کمی داشته باشند با این حال می توانند توسطگزش خود موجب آزار و ناراحتی های قابل توجی شوند.

پشه های ماده به علت داشتن خرطوم بلند، تقریبا بدون اشکال از روی لباسهایی از قبیل جوراب،پیراهن، شلوار و ژاکت های پشمی نیش می زنند. ولی لباسهایی با بافت ریز ممکن است از گزش آنها جلوگیری کند.

اقدامات و روشهای مبارزه با پشه ها را بسته به گونه و عادات رفتاری آن ( اگزوفاژاندوفاژ و یا اگزوفیلاندوفیل ) بودن آنها متفاوت است .

اما در حالتکلی مبارزه می تواند بر علیه مراحل نابالغ آبزی و یا بالغ حشره و یا به طور همزمان هر دو مرحله ( لارو و بالغ) هدایت نمود.

 

 

روشهای مختلفی که در مبارزه در مراحل نا بالغ می توان بهره برد عبارت اند از:

1-روشهای بیولوژیک  : موجودات شکاری ( مثل ماهی گامبوزیا در مبارزه با لارو)، نرهای عقیم و

2-روشهای فیزیکی : کاهش منابع رشد، پر کردن و زهکشی آبهای راکد و

3-روشهای شیمیایی: در سمپاشی ها دو خط مشی در نظر گرفته می شود : سمپاشی مناطق رشد جهت از بین بردن لارو ها و شفیره های در آب. وسمپاشی ابقایی برای از بین بردن بالغ ها با خاصیت دور کنندگی تا از ورود پشه های جدید نیز جلوگیری گردد.

 

توجه!!

پیشنهاد ما به شما این است که از استفاده هرگونه سم  به صورت خودسرانه خودداری نموده!!! چرا که این عمل از طرفی باعث مقاوم شدن این حشرات در مقابل سموم میشوند واز طرف دیگر باعث خسارات غیرقابل جبران مالی و جانی(سلامتی) میشود.کافیست شما با یک تماس با ما  به طور کامل از شر این موجودات خلاص شوید.

 

 

 

موضوعات: شناخت حشرات

2 ديدگاه تا بحال.

  1. حمید گفت:

    سمتون عالیه ایا میشه از بیرونم تهیه کرد یا ترکیبیه؟

ديدگاه خود را بيان کنيد