شرکت سم شیراز

سمپاشی تضمینی کلیه اماکن (منازل مسکونی ، ادارات ، سازمان ها و …. )علیه حشرات (سوسک، ساس، موریانه، پشه، مگس، کنه و….) 09171161375

آپلود عکس

 

 

 

مگس ها در تعداد زیاد، مزاحمین مهمی برای زمان فراغت و کار انسان ها هستند.

این حشرات با مدفوع خود داخل و خارج اماکن را آلوده می کنند. به علتاین که وجود آنها نشانه شرایط غیر بهداشتی است ممکن است اثرات روانی منفی داشته باشند.

مگس ها قادر هستند بیماری ها را انتشار دهند، زیرا آزادانه روی مواد غذایی انسان و همین طور کثافت ها رفت و آمد می کنند.

مگس هنگام حرکت وتغذیه عوامل بیماری زا از منبع آلوده بر می دارد.

بیماری هایی که ممکن است مگس ها به انسان ها منتقل کنند، عبارتند از : عفونت های دستگاه گوارش( مانند دیسانتری، اسهال، تیفوئید، وبا و عفونت های کرمی خاص)، عفونت های چشمی مانند ( تراخم و همه گیری ورم ملتحمه)، فلج اطفال و عفونتهای پوستی خاص ( مانند یاز ، دیفتیری جلدی ، بعضی از قارچها و جذام)

 

 

اقدامات کنترل

مگس ها ممکن است به طور مستقیم توسط حشره کش ها یا وسایل فیزیکی مانند ، تله ها ، نوار های چسبنده، مگس کش و ابزار الکتریکی کشتهشوند، به هر حال باید ترجیحا آنها را از طریق بهسازی محیط و رعایت مسائل بهداشتی کنترل کرد.

سطوحی را که مگس ها در آنجا استراحت می کنند می توان با حشره کش های طولانی اثر سمپاشی کرد.

این روش علاوه بر تاثیر سریع در طولانی مدت نیز موثر است که مدت تاثیر آن از چند روز تا چند هفته بوده و به نوع حشره کش ، مواد سازنده دیوار ، حرارت ، رطوبت ، و سطح مقاومت در مگس هابستگی دارد. شناسایی محل هایی که مگس ها بیشتر اوقات شب را در آنجا به سر می برند.حائز اهمیت است.

فقط باید سطوحی را سمپاشی کرد کهبه طور عینی بعنوان محل استراحت مگس ها شناسایی شده اند. به طور عمده در شیرینی پزی ها ، رستورانها ، منازل و مجتمع ها از سمپاشی ابقاییاستفاده می شود.

 

توجه!!

پیشنهاد ما به شما این است که از استفاده هرگونه سم  به صورت خودسرانه خودداری نموده!!! چرا که این عمل از طرفی باعث مقاوم شدن این حشرات در مقابل سموم میشوند واز طرف دیگر باعث خسارات غیرقابل جبران مالی و جانی(سلامتی) میشود.کافیست شما با یک تماس با ما  به طور کامل از شر این موجودات خلاص شوید.

 

 

 

 

موضوعات: شناخت حشرات

3 ديدگاه تا بحال.

 1. حسن گفت:

  موفق باشی.هم سایتت عالیه هم خداییش قیمتات مناسبه.من که راضیم.

 2. بهنام گفت:

  من کاری به سایتت ندارم ولی خدا خیرت بده خیلی کلافه شده بودم از جک و جونورا.

 3. Tracy Glastrong گفت:

  Very impressive blog.

  Interesting article right on the subject.

ديدگاه خود را بيان کنيد